І науковий семінар “Молекулярне моделювання структури перспективних органічних сполук” відбувся 02.02.2017

І науковий семінар "Молекулярне моделювання структури перспективних органічних сполук" відбувся 02.02.2017

02.02.2017 на кафедрі фізики НФаУ спільно зі співробітниками кафедри медичної хімії пройшов І науковий семінар “Молекулярне моделювання структури перспективних органічних сполук”, присвячений пошуку єдиного наукового напрямку для двох фундаментальних кафедр Національного фармацевтичного університету.

Були заслухані наступні доповіді.
1. Єрьоміна Ганна Олександрівна “Пошук біологічно активних речовин серед похідних 1,3-тиазола”.
2. Шейкина Надія Валеріївна “Проміжний звіт щодо молекулярного моделювання таутомерів 1, 1А і 1В за допомогою програми GAUSSIAN W09”.
3. Красовский Ігор Вячеславович “Технічні можливості програми GAUSSIAN W09. Перспектива подальшої співпраці”.

На семінарі були присутні:
Доктор фармацевтичних наук, професор, зав. каф. медичній хімії НФаУ Перехода Л.О.,
Доктор физ.-мат. наук, професор, в.о. зав. каф. фізики НФаУ Стороженко І.П.,
Кандидат физ.-мат. наук, професор Тиманюк В.О.,
Доктор физ.-мат. наук, професор Кокодий М.Г.,
Кандидат фармацевтичних наук, доцент Подольський І.М.,
Кандидат физ.-мат. наук, доцент Решетняк Ю.Б.,
Кандидат физ.-мат. наук, доцент Багуля В.О.,
Кандидат физ.-мат. наук, доцент Кайдаш М.В.,
Кандидат физ.-мат. наук Баранник М.О.

Запропоновані доповіді були рекомендовані до друку у виданнях, акредитованих ВАК НАН України.
В результаті проведеного заходу були обрані функціонали, базиси і середовища для математичних розрахунків термодинамічних показників 1, 1А, 1В таутомерних форм 1,3-тиазола в програмі GAUSSIAN W09.

ІІ науковий семінар “Молекулярне моделювання структури перспективних органічних сполук” відбудиться у березні 2017 року.