ХХV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» відбулася 18-20 квітня 2018 року

18-20 квітня 2018 року на базі Національного фармацевтичного університету відбулася ХХV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ».
Доповіді, підготовлені студентами від кафедри фізики та фармакоінформатики, були представлені в секції «Інформаційні технології, фізичні та математичні методи аналізу у фармації та медицині».
Цього року було надано майже 20 тез та було зроблено 14 доповідей.

Щиро вітаємо переможців з номенуванням у секції:

• 1 місце Неля Томах Computer processing of sfigmogrammy.

• 2 місце Вікторія Чірва Principle of the golden ratio in plastic surgery.

• 3 місце Наталія Пугач Pharmacokinetics of the prolonged medical forms.

• відзнака Бассма Мхаят The electric and magnetic fields in the human body.

• відзнака Руслан Корнієнко Matrices and matrix functions in Scilab.

• відзнака Катерина Рибалко The role of hormones in medicine.

Дякуємо всім, хто готував доповіді, тези, хто приймав участь в організації роботи секції.