Загальна інформація про кафедру

Кафедра освітніх та інформаційних технологій сприяє високому рівню професійної підготовки випускників НФаУ. Завдяки дисциплінам, які викладаються на кафедрі, студенти набувають уміння швидко і ефективно засвоювати великі обсяги нової складної інформації. Великий творчий потенціал співробітників кафедри освітніх та інформаційних технологій НФаУ дозволить у майбутньому збільшити внесок кафедри у загальну справу виховання фахівців фармацевтичної галузі України.

Завідувач кафедриЗагальна інформація про кафедруКАЙДАЛОВА Лідія Григорівна  – доктор педагогічних наук, професор, з 01.09.2020 завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій НФаУ.

Штат кафедри: завідувач кафедри – проф. Кайдалова Л. Г., 3 професори – Погорєлов С. В., Стрижаченко О. В., Тіманюк В. О., 9 доцентів – Альохіна Н. В., Арсен’єв О. В., Вельма С. В., Власов В. С., Красовський І. В., Нессонова М. М., Решетняк Ю. Б., Романовська О. О., Шейкіна Н. В. 1 ст. викл. – Баранник М. О. (3 доктори наук, 11 кандидатів наук).

В 2019 р. проведено сертифікацію освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та разом с кафедрами ІПКСФ розпочато експеримент з дистанційної підготовки інтернів на базі навчального середовища MOODLE. За останні роки колективом кафедри видані зокрема підручники: Biophysics (2007), Higher mathematics (2010), Математичне моделювання у фізиці (2011), Медична та біологічна фізика (2013), Біофізика. Фізичні методи аналізу та метрологія (2014), Вища математика (2014), Аппаратная косметология (2014), Вища математика та статистика (2017), Mathematics and statistics: the textbook for applicants for higher education (2019), Медична та біологічна фізика (2019), понад 50 навчальних посібників та 6 монографій , отримано десятки патентів на винахід, опубліковано близько 400 наукових статей.

З навчальними дисциплінами, що викладаються на кафедрі, можна ознайомитись за посиланням – Перелік навчальних дисциплін, курсів.