З 15 лютого по 22 лютого 2021 р. канд. психол. наук, доцент Наталія АЛЬОХІНА та канд. пед. наук, ст. викл. Наталія НАУМЕНКО успішно пройшли міжнародне підвищення кваліфікації

З 15.02.2021 по 22.02.2021 канд. психол. наук, доцент Наталія АЛЬОХІНА та канд. пед. наук, ст. викл. Наталія НАУМЕНКО успішно пройшли міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Дистанційні засоби навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є IBR LPNT Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Польща) IESF Міжнародна фундація науковців та освітян Подільський державний аграрно-технічний університет (Україна).