29 квітня 2021 р. кафедра освітніх та інформаційних технологій взяла участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

29 квітня 2021 року кафедра освітніх та інформаційних технологій взяла участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», яка була започаткована до 100-річчя Національного фармацевтичного університу.

Завідувач кафедри проф., д.пед.н. Лідія КАЙДАЛОВА прийняла участь в урочистому відкритті конференції «Студентське наукове товариство НФаУ: перші кроки у науці»

Разом з тим проведена секція 17. «Освітні та інформаційні технології в фармації». Вітаємо студентів та молодих вчених, які отримали відзнаки: І місце – Морозов Олександр (Біотехнологія) з доповіддю на тему «Програмні додатки для розв’язку нелінійних рівнянь у біотехнології та візуалізації результатів», яка демонструє широкий спектр можливостей для застосування засобів візуалізації результатів фармацевтичних та медичних досліджень. ІІ місце – Матус Тетяна (Фармація) з доповіддю на тему «Використання статистичних методів аналізу для прогнозування перебігу епідемії COVID-19», яка в умовах сьогодення має перспективи подальших наукових досліджень з урахуванням здобутків, викладених в презентації. ІІІ місце – Ротко Анна (Педагогіка вищої школи) з доповіддю на тему «Дослідження явищ булінгу у студентському середовищі», що, нажаль, не втрачає актуальності, візуалізує атмосферу в студентському середовищі сучасного вищого навчального закладу та пропонує розв’язки оговореної проблеми. ІІІ місце – Треба Міла (Хвороби дрібних домашніх тварин) з доповіддю на тему «Біопрепарати як індикатор ємності ринку кролівництва», в якій викладена оригінальна аналітична ідея обчислення ємності ринку та покриття умовної компанії-дистрибутора за продажами продуктів, обов’язкових до використання цільовою аудиторією. ІІІ місце  – Яременко Олександр (Фармація) з доповіддю на тему «Аналіз методів боротьби та усунення стигматизації ВІЛ-інфікованих в Україні», яка торкається проблеми, що має дуже важливу соціальну складову в сучасному суспільстві.

Дякуємо керівникам, доповідачам та всім учасникам секційного засідання!