28 жовтня 2021 р. відбулося засідання студентського наукового товариства кафедри ОІТ

28 жовтня 2021 р. відбулося четверте засідання студентського наукового товариства кафедри освітніх та інформаційних технологій НФаУ в поточному навчальному році. Здобувачі вищої освіти залюбки ділилися власними ідеями, напрацюваннями щодо участі у міжнародних конференціях, подальших планах та поглядах на наукову діяльність як майбутніх фахівців в галузі педагогіки та психології, фармацевтичного виробництва, технології парфумерно-косметичних засобів, лабораторної діагностики. Був розроблений план наукових публікацій СНТ кафедри та план участі у вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях. Також були розглянуті можливості участі у волонтерській діяльності, організаційних заходах Університету. Щиро дякуємо всім здобувачам вищої освіти, які приймають активну участь у діяльності СНТ НФаУ та, зокрема, у заходах кафедри освітніх та інформаційних технологій.