19 жовтня 2021 р. на засіданні ЦМР НФаУ відбулося урочисте вручення нагород співробітникам кафедри ОІТ

19 жовтня 2021 р. на засіданні  ЦМР НФаУ відбулося урочисте вручення нагород співробітникам кафедри ОІТ

19 жовтня 2021 р. на засіданні Центральної методичної ради Національного фармацевтичного університету відбулося урочисте вручення нагород співробітникам кафедри освітніх та інформаційних технологій. Завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій, проф., доктор педагогічних наук Лідія Григорівна Кайдалова та доц., кандидат психологічних наук Наталія Альохіна отримали подяку за участь у конкурсі «Краща навчально-методична розробка року» з виданням «Педагогіка та психологія вищої школи». Кафедра також отримала сертифікат за розробку у 2020-2021 н.р. дистанційного курсу “Статистичні методи у фармації”. Курс успішно пройшов апробацію та експертизу і рекомендований для використання у навчальному процесі. Під час засідання Центральної методичної ради також були урочисто вручені сертифікати Школи т’ютора, діяльність якої спрямована на підвищення ефективності роботи викладачів у дистанційному форматі. Сертифікат про закінчення Школи т’ютора отримала доц., кандидат біологічних наук Надія Шейкіна.