19 березня 2021 р. в рамках XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів була проведена секція «Освітні та інформаційні технології в фармації»

19 березня 2021 р.  в рамках XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів була проведена секція «Освітні та інформаційні технології в фармації»

19 березня 2021 року була проведена секція «Освітні та інформаційні технології в фармації» в рамках XXVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development», присвяченій 150-річчю з дня народження Миколи Валяшка – засновника і першого ректора Національного фармацевтичного університету.

Вітаємо студентів та молодих вчених, які отримали відзнаки:

І місце – Кралін Микита (Адміністративний менеджмент) з доповіддю на тему «ПОШУК ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСІВ, АЛЬТЕРНАТИВНИХ СВІТОВИМ ГІГАНТАМ»

ІІ місце – Буряк Любов (Педагогіка вищої школи) з доповіддю на тему «АРТ-ПЕДАГОГІКА В ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩОЇ ШКОЛИ»

ІІІ міцсе – Голубцова Ганна (Фармація) з доповіддю на тему «ФІЗИЧНІ ОСНОВИ РЕАБСОРБЦІЇ ПЕРВИННОЇ СЕЧІ В ПРОЦЕСІ ФІЛЬТРАЦІЇ НИРОК ЯК ДОПОМІЖНИЙ ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ»

Матеріали Конференції, сертифікати учасників будуть розміщені на офіційному сайті Національного фармацевтичного університету за посиланням

Дякуємо керівникам, доповідачам та всім учасникам секційного засідання!