17.04.2019 СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ ФІЗИКИ НФАУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У V КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ – СТАРТ ІЗ СЬОГОДЕННЯ В МАЙБУТНЄ», ЯКА ВІДБУЛАСЯ НА БАЗІ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА ЗАОЧНОГО (ДИСТАНЦІЙНОГО) НАВЧАННЯ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.Н. КАРАЗІНА

17.04.2019 співробітники кафедри фізики НФаУ прийняли участь у V конференції з міжнародною участю «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», яка відбулася на базі інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

В ході заходу були прослухані доповіді провідних фахівців з Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна,  Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного авто-дорожнього університету, Харківського національного авіаційного університету та інших вищих навчальних закладів, які є провідними  у впровадженні дистанційної форми навчання не тільки щодо заочної форми навчання, але й щодо стаціонарного навчання студентів, зокрема, навчання студентів медичних спеціальностей, що потребує додаткового ілюстративного матеріалу.

Продовж всього заходу фахівці обмінювалися досвідом. Основна ідея, яка була невід’ємною рисою кожної доповіді, полягала в тому, що сучасна дитина – це людина, яка проводить 80% свого вільного часу в ІТ-просторі, тобто тепер метою кожного викладача є увага дитини саме в просторі комп’ютерних технологій.

Деякі з запропонованих ідей вирішення цієї проблеми будуть у найближчий час залучені у навчальний процес із викладання дисципліни «Біофізика, фізичні методи аналізу», яка викладається на кафедрі фізики НФаУ. Це сприятиме збільшенню:

• зацікавленості студентів до дисципліни, яка є фундаментальною для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»,
  • мотивації студентів щодо процесу навчання,
  • розуміння фундаментальних законів фізики та їх використання в подальшому навчанні,
  • створення сприятливої та дружної атмосфери навчання.

Кафедра фізики НФаУ підтримує ідею щодо залучення дистанційної освіти в сучасний навчальний процес, адже це спрощує життя студента, робить процес навчання цікавішим, яскравішим та більш доступним для всіх категорій майбутніх фахівців.