08 грудня 2021 р. була проведена Секція 17 «Освітні та інформаційні технології в фармації» в рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

08 грудня 2021 року була проведена секція Освітні та інформаційні технології в фармації в рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів YOUTH PHARMACY SCIENCE, яка була започаткована до 100-річчя Національного фармацевтичного університу. Вітаємо студентів та молодих вчених, які отримали відзнаки. І місце – Фастов Валентин з доповіддю на тему «Дослідження зв’язку типу мислення з академічною успішністю студентів». І місце – Уваренко Валерія з доповіддю на тему «Викладач очима студентів». ІІ місце – Марченко Альона з доповіддю на тему «Екологічні чинники впливу електромагнітного випромінювання на популяції бджіл». ІІ місце – Урсул Олександра таМала Олена з доповіддю на тему «Аналіз фармацевтичних веб-ресурсів». ІІІ місце – Іванченко Нікіта з доповіддю на тему «Фармацевт ХХІ сторіччя». ІІІ місце – Пензєва Владислава з доповіддю на тему «Соціометрія як метод дослідження міжособистісних відносин в студентській групі». ІІІ місце – Васильченко Вікторія та Рудак Юлія з доповіддю на тему «Біореологія та біомеханіка тромбоутворення». Дякуємо керівникам, доповідачам та всім учасникам секційного засідання! Інформаційні матеріали конференції, збірка матеріалів конференції, дипломи та грамоти учасників конференції будуть представлені за посиланням.