01 грудня 2021 р. колектив кафедри вітає професора кафедри освітніх та інформаційних технологій Володимира Тіманюка з нагородженням Почесною грамотою “За особливі заслуги перед Українським народом”!

01 грудня 2021 р. колектив кафедри вітає професора кафедри освітніх та інформаційних технологій Володимира  Тіманюка з нагородженням Почесною грамотою "За особливі заслуги перед Українським народом"!

Колектив кафедри освітніх та інформаційних технологій щиро вітає професора Володимира Олександровича Тіманюка з нагородженням Почесною грамотою Голови Верховної Ради України “За особливі заслуги перед Українським народом”! Бажаємо нових досягнень та наснаги!