14 грудня 2020 р. доцент Вельма С.В. прочитала лекцію студентам 1 курсу факультету “Фармація” Ташкентського фармацевтичного інституту

14 грудня 2020 р. доцент Вельма С.В. прочитала лекцію студентам 1 курсу факультету "Фармація" Ташкентського фармацевтичного інституту

В межах міжнародного співробітництва 14 грудня 2020 року доцент кафедри освітніх та інформаційних технологій Національного фармацевтичного університету Вельма С.В. прочитала лекцію студентам 1 курсу факультету “Фармація” Ташкентського фармацевтичного інституту на тему “Программное обеспечение для создания фармацевтической базы данных. Использование программного обеспечения MS Access” (на кафедрі «Фізики, математики та інформаційних технологій»).