Про реорганізацію кафедр

Виховна робота

Згідно п. 8 Наказу №255 «Про реорганізацію кафедр» від 25.06.2020 Національного фармацевтичного університету на виконання рішення Вченої ради Національного фармацевтичного університету (протокол вiд 29.05.2020 №4) з метою дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг та положень п.5 ст.33 Закону України «Про вищу освіту», враховуючи зміни у навчальному плані щодо 8 навчальних дисциплін на навчальний семестр для одного здобувача вищої освіти, необхідність в об’еднанні кафедр, які викладають дисципліни виключно першого курсу, зі спорідненими за профілем діяльності кафедрами, що викладають дисципліни для старших курсів, можливість вибору або української, або англійської мови освітнього процесу в закладах вищої освіти іноземними громадянами, відкриття нової спеціальності «Ветеринарна медицина»:

• 1) відбулася реорганізація шляхом перетворення кафедри біофізики та інформаційних технологій. ,
  • 2) відбулося утворення на базі вказаного підрозділу кафедри освітніх та iнформаційних технологій.

Вітаємо співробітників кафедри с утворенням нового підрозділу та бажаємо взаєморозуміння, поваги один до одного, плідної праці та наснаги в досягненні спільних цілей та виконанні сумісних задач.

Наказ «Про реорганізацію кафедр» №255 від 25.06.2020